مدیر

احکام و قرآن

در کانال بیان احکام سعی بر این شده تا به اکثر شبهات و سوالهای شرعی در قالب ویدئو و تصاویر، توسط کارشناسان علومی دینی پاسخ داده شود. شما نیز میتوانید ویدئوها و تصاویر خود را که مربوط به این کانال میباشد را برای ما ارسال نمایید تا به نوعی به ترویج احکام دینی پرداخته شود. 

هیئات مذهبی

در این کانال تصاویر و ویدئوهای هیئت های مذهبی در سراسر جهان به نمایش گذاشته میشود. سعی می شود مراسمات و سنت های مختلف مسلمانان در سراسر جهان را در این کانال یه نمایش درآید. شما نیز میتوانید تصاویر و ویدئوهایی که به این کانال مربوط میشود را برای ما ارسال نمایید.

مباحث کارشناسی

در این کانال گردهمایی ها، همایش ها، مناظرات و مباحث کارشناسان دینی در زمینه های مذهبی، اجتماعی، سیاسی و دینی قرار داده میشود. شما نیز میتوانید از طریق ارسال ویدئو، ویدئوهای خود در این زمینه ها را برای درج در این کانال برای ما ارسال کنید و از نظرات کاربران دیگر آگاه شوید.

آموزشی فرهنگی

در این کانال، تصاویر و ویدیوهای ساخته شده در امور آموزشی و فرهنگی به نمایش درمی آید. شما عزیزان نیز میتوانید با ارسال تصاویر و ویدیوهای آموزشی و فرهنگی خود، ما را در آموزش و اطلاع رسانی فرهنگ غنی اسلام یاری نمایید.

اعتقادات

در این کانال، برنامه های دینی در محورهای اعتقادی اسلامی که توسط شبکه رسانه ای انتظار تولید و تدوین شده، قرار داده میشود. شما کاربران گرامی نیز میتوانید تصاویر و ویدئوهای خود را برای ما ارسال کنید تا در کانال ما به نمایش گذاشته شود.

مناسبت های مذهبی

در این کانال، برنامه های دینی اعم از مراسم های مذهبی شامل اعیاد و همایش ها و تشکلهای دینی و اسلامی قرار داده شده است. شما عزیزان نیز میتوانید تصاویر و ویدئوهای خود را برای ما ارسال کنید تا از طریق کانال شبکه رسانه ای انتظار در معرض دید عموم قرار بگیرد.

علم و تکنولوژی

در این کانال، تصاویر و ویدئوهایی شامل همایش ها و دستاوردهای علمی و تکنولوژی در محورهای دینی و اسلامی قرار داده میشود. لذا شما عزیزان نیز می توانید تصاویر و ویدئوهای خود را برای ما ارسال کنید تا در معرض دید سایزین قرار گیرد.
پیامبر(ص) فرموده‌‌اند «فَاطِمَةُ بَضْعَةٌ مِنِّی ‏فَمَنْ آذَاهَا فَقَدْ آذَانِی»؛ فاطمه پاره تن من است و هرکس او را بیازارد گویی مرا آزرده است.