مباحث کارشناسی

سخن اسلام با موضوع انواع خواب

برنامه سخن اسلام، پیرامون مراتب و اقسام خواب از قول پیامبرگرامی اسلام در شبکه انتظار وابسته به موسسه فرهنگی انتظار دراردیبشهت سال ۱۳۹۹ تولید شده است.   (بازدید ۱۴۵ بار, بازدیدهای امروز ۱ )

برنامه سخن اسلام: عابد حرام خور به دوزخ می رود

برنامه سخن اسلام با موضوع عابد حرام خور به جهنم می رود ، اگر چه انسان همیشه در حال نماز و روزه باشد و کارهای عبادی زیادی انجام دهد ولی اگر پول حرام را بخورد و تمایل به این کار داشته باشد تمام اعمال او از بین می رود این برنامه درشبکه انتظار وابسته به […]

غدیر در آینه تاریخ

این برنامه با عنوان غدیر در آینه تاریخ توسط شبکه تلویزیونی انتظار تولید، تهیه و پخش شده است. موضوع این برنامه پیرامون واقعه غدیرخم ،اهمیت آن و ولایت امیر مؤمنان علی علیه السلام میباشد. مجری این برنامه جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای باقری و کارشناس آن جناب حجت الاسلام والمسلمین دکتر ناصری میباشد. این برنامه […]

اهمیت تبلیغ طلاب در فضای مجازی

این گفتار در برنامه به ضرورت و تشویق و نیازمندی طلاب برای ورود به فضای مجازی برای تبلیغ می باشد. ضبط و تدوین این برنامه توسط شبکه رسانه ای انتظار انجام شده است. (بازدید ۲۴۵ بار, بازدیدهای امروز ۱ )

استفتائات حضرت آیت الله العظمی محقق کابلی رحمت الله علیه (قسمت پنجم)

برنامه استفتائات حضرت آیت الله العظمی محقق کابلی رحمت الله علیه در استودیوی شبکه رسانه ای انتظار وابسته به موسسه فرهنگی انتظار، چند سال قبل به منظور اطلاع رسانی احکام اسلامی و فتوای مرجع عالیقدر تولید شد، کارشناس این برنامه ها حضرت آیت الله فاضلی دام عزه و مجری برنامه حجت الاسلام شیخ محمد یاسر […]

تجلی بندگی در ماه مبارک رمضان (قسمت هفتم)

نگاه این برنامه نگاه تازه به بندگی و تجلی بنده در ماه مبارک رمضان دارد. ضبط و تدوین این برنامه توسط شبکه رسانه ای انتظار انجام شده است. (بازدید ۱ بار, بازدیدهای امروز ۱ )

مهدویت در عصر ظهور (قسمت اول)

این برنامه به نگاهی ساده در بررسی مهدویت در عصر کنونی یعنی عصر ظهور و جایگاه مهدویت در جامعه فعلی و ظیقه متظران ظهور و فرج سخنانی گفته می شود. این برنامه توسط شبکه انتظار وابسته به موسسه فرهنگی انتظار تهیه و تولید شده است. (بازدید ۱۴۰ بار, بازدیدهای امروز ۱ )

برنامه سخن اسلام: هفت کار انسان را سعادتمند می کند

این برنامه با عنوان هفت کار انسان را به سعادت می رساند که فردی امد پیش پیامبر اسلام و عرضه داشت که من چه کار کنم که همیشه سلامت باشم ، چه کار کنم سرمایه دار باشم ، چه کار کنم که طول عمر داشته باشم و … این برنامه د راردیبهشت سال ۱۳۹۹ درشبکه […]

شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها

این برنامه توسط شبکه رسانه ای انتظار ضبط و تولید شده است. در این برنامه پیرامون شهادت مظلومانه بی بی دوعالم حضرت زهرا مرضیه سلام الله علیها سخنرانی و روضه خوانی شده است.  (بازدید ۵۳۱ بار, بازدیدهای امروز ۱ )

سیر تا پیاز مسیحیت (قسمت چهارم)

بیان این برنامه کوتاه، توجه و تفیهم برخی از زوایای تاریک دین مسیحیت است. ضبط و تدوین این برنامه توسط شبکه رسانه ای انتظار انجام شده است. (بازدید ۳۳۰ بار, بازدیدهای امروز ۱ )