مباحث کارشناسی

ولادت امام زمان علیه السلام، نیمه ماه مبارک شعبان

این برنامه در ماه شعبان توسط مداح دلسوخته اهل بیت علیهم السلام در مدح حضرت حجت سلام الله علیه خوانده شده است.  (بازدید ۱۷۸ بار, بازدیدهای امروز ۱ )

نقش علم در زندگی (قسمت هفتم)

این برنامه سعی دارد که جایگاه علم در زندگی انسان و جامعه کنونی را تفیهم نماید. این برنامه توسط شبکه رسانه ای انتظار ضبط، تدوین و انتشار پیدا کرده است. (بازدید ۱۶۵ بار, بازدیدهای امروز ۱ )

نقش علم در زندگی (قسمت هشتم)

این برنامه در باره نقش مهم و جدی علم پیرامون زندگی بشریت و انسان مسلمان بحث می نماید. این برنامه توسط شبکه رسانه ای انتظار ضبط، تدوین و انتشار پیدا کرده است. (بازدید ۱۳۷ بار, بازدیدهای امروز ۱ )

نقش علم در زندگی (قسمت ششم)

این برنامه در باره جایگاه و نقش علم در زندگی بشر امروز سخن می گوید. این برنامه توسط شبکه رسانه ای انتظار ضبط، تدوین و انتشار پیدا کرده است. (بازدید ۱۳۵ بار, بازدیدهای امروز ۱ )

نقش علم در زندگی (قسمت پنجم)

این برنامه پیرامون نقش و جایگاه علم در زندگی بشریت و انسان امروزی بحث و گفتگو می نماید. این برنامه توسط شبکه رسانه ای انتظار ضبط، تدوین و انتشار پیدا کرده است. (بازدید ۱۴۴ بار, بازدیدهای امروز ۱ )

مهدویت در عصر ظهور (قسمت اول)

این برنامه به نگاهی ساده در بررسی مهدویت در عصر کنونی یعنی عصر ظهور و جایگاه مهدویت در جامعه فعلی و ظیقه متظران ظهور و فرج سخنانی گفته می شود. این برنامه توسط شبکه انتظار وابسته به موسسه فرهنگی انتظار تهیه و تولید شده است. (بازدید ۱۴۰ بار, بازدیدهای امروز ۱ )

معرفی بخشی از برنامه های شبکه انتظار

این بیوگرافی و نمای برخی از برنامه های تولید شده توسط شبکه انتظار وابسته به موسسه فرهنگی انتظار می باشد که در قالب ویدیویی کوتاه جهت نمایش به شما عزیزان آماده شده است. (بازدید ۳۲۷ بار, بازدیدهای امروز ۱ )

گلستان احکام با موضوع افطار یا نماز؟

شاید این سوال در ذهن شما هم پیش آمده باشد که بهتر است ابتدا افطار کنیم سپس نماز بخوانیم؟ یا اینکه ابتدا نماز بخوانیم و بعد افطار کنیم؟ در این ویدیو امیدواریم جواب سوال خود را دریافت کنید. این برنامه با عنوان گلستان احکام ، در شبکه انتظار وابسته به موسسه فرهنگی انتظار در اردیبهشت […]

فرمایشات امام ورهبری در مورد مردم افغانستان

در این کلیپ تعدادی از فرمایشات حضرت امام خمینی رحمت الله علیه و مقام معظم رهبری دام ظله در مورد مردم شریف ملت افغانستان جمع اوری شده است.این کار توسط شبکه رسانه ای انتظار تولید شده است. (بازدید ۳۷ بار, بازدیدهای امروز ۱ )

غزنی شناسی ۳

غزنی از شهرهای مهم کشور عزیزمان افغانستان میباشد. این شهر از لحاظ فرهنگی و تاریخی دارای پیشینه و جایگاه بسیار ارزشمندی میباشد. این برنامه با عنوان غزنی شناسی در استودیوی مؤسسه فرهنگی انتظار تولید، تدوین و پخش شده است و در راستای معرفی غزنی و جایگاه فرهنگی آن به هموطنان عزیز میباشد. (بازدید ۱۰ بار, […]